KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17004096

nr 1700 4096

Arvid Öström

(1889-1955), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 29x23-37x32 cm

Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 maj 2025
kl 18:41:47

11/5 20:43:53 1      Vinnande bud

Arvid Öström

Läs mer om Arvid Öström